Produkty Atvhh Media Platform /

 

Kodowanie ENSIS jest obecnie najlepszym sprawdzonym sposobem kodowania znaków, który umożliwia poprawne wyświetlanie wszystkich znanych liter oraz symboli na stronie internetowej. Ponadto kodowanie zapewnia kooperację z UNICODE oraz ASCII.

 

Rekomendacja jest oznaczeniem gwarantującym, że dana firma, instytucja lub organizacja nie wpływa na zły rozwój gospodarczy, jej usługi są rzetelne oraz pozbawione takich procederów jak "Marketing zwrotny", Rekomendacja jest również uprawnieniem dla klientów posiadających jej status aktywny do korzystania z usług Atvhh Media Platform za darmo.

 

Dział zajmujący się tworzeniem kodowania. Przy współpracy z Atvhh Media Platform stworzono ENSIS oraz niektóre moduły dla J8.

 

Atvhh Media Platform tworzy animacje dla klientów. Większa część produktów dostępna jest po przez rekomendację

 

Prowadzenie dyspozycji hostingowej w celu zwiększenia świadomości użytkowników wobec wszystkich usługodawców hostingowych. Tworzenie dokumentacji, publikowanie informacji na temat firm, wprowadzanie danych do bazy DBA.

 

Oprogramowanie stworzone przez Atvhh Media Platform, jedy-technology, ddiscore software organization LTD. Jest to ścisłe połączenie kilku języków programowania ze strukturami takimi jak: css, xml, tpl, html / do języków tworzących j8 zalicza się głównie: js, php, as, c++, vbs, fw, jsp + niektóre aplikacje.

 

Dział zajmujący się tworzeniem rymów zarówno tych amatorskich jak i profesjonalnych. Dla klientów bez rekomendacji usługa jest płatna i w zależności od rozmiaru dodatkowym kosztem może być opłacenie praw autorskich.

 

Tworzenie, pomoc, opisy, przykłady, download scenariuszy - Atvhh Media Platform pomaga w produkcji filmowej. Dla klientów bez rekomendacji usługa jest płatna.

 

Tworzenie gier.

 

Dyspozycje dla baz danych, tworzenie i prowadzenie baz danych, prowadzenie bazy danych DBA dla dobra rozwoju gospodarczego na świecie.

 

Tworzenie tekstów piosenek przez specjalistów z wszystkich gatunków muzycznych oprócz pop - hip - hop i hip - hop.

 

Dział i jednocześnie firma organizacyjna tworząca konstrukcje kodowe, standardy, certyfikaty, normy i oprogramowanie dla Atvhh Media Platform. W wyjątkowych przypadkach możliwe są kooperacje z innymi instytucjami.

 

Prowadzenie projektu rozwojowego dla języka Bench [bcq].

 

Tworzenie dokumentacji ze wszystkich dziedzin technicznych i naukowych. Większość tworzona jest na zlecenie zainteresowanej firmy bądź zainteresowanych klientów. Usługa bez rekomendacji jest płatna.

 

Tworzenie, testowanie i wdrażanie skryptów. (pisząc "skrypty", rozumie się przez to coś napisanego, co nie zawiera wiele informacji - wiersze, piosenki, hasła reklamowe, program js, program php, sentencje, tytuły, tłumaczenia, streszczenia).

 

Określanie standardów, które w dużej mierze ważne są na przestrzeni platformy. Publikowanie nowych rozwiązań dla międzynarodowych standardów i norm. Tworzenie nowych standardów.

 

Serwis, w którym dbamy o walidację, czyli poprawność kodu źródłowego Naszej strony - dodatkowo podpowiadamy jak sprawdzić i co oznaczają informacje o błędach oraz ostrzeżenia - ponadto informujemy użytkowników o świadomym korzystaniu z usług firm wykonujących prace informatyczne.

 

Tworzenie Estetycznego kodu mający na celu: pomniejszenie rozmiaru pliku, przyspieszenie rozwoju, eliminowanie błędów, przejrzystość, szybkość działania.

 

Projekt muzyczny realizowany na podstawie społecznej inicjatywy o nazwie TOOREEN. Deehheet odnosi się do hip-hop'u i pop-hip-hop'u.

 

Prowadzenie, tworzenie, aranżacja, pomoc, wsparcie, doradztwo w zakresie realizowanych projektów na dużą i małą skalę.

 

Tworzenie wizualizacji, między innymi kompozycje graficzne, szkice plakatów, modelowanie, podpowiedzi do postaci, określanie ruchu obiektów i elementów w przestrzeni.

 

Tworzenie struktur mniej lub bardziej rozbudowanych dla: html, xml, css, php, sql, conf, htaccess, tpl, mhtml, txt i inne

 

Zasady udostępniania zasobów Atvhh Media Platform, licencja o charakterze ochronnym. Licencja przewiduje wydawanie materiałów w ograniczonym zakresie. Uwaga: licencja korzysta z j8.

 

Tworzenie stron internetowych z wykorzystanie znanych narzędzi oraz rozwiązań takich jak php, css, html, xml, js, mysql, flv, swf, mp3.

 

Specyfikacja muzyczna, określająca pewne standardy dotyczące muzyki, gatunków, dźwięków, sposobu ich wykonywania oraz łączenia z melodią i tekstem.

 

Pomoc, doradztwo, wsparcie w technice budowania domów o konstrukcji drewnianej. Ponadto możliwa jest również pomoc w budownictwie tradycyjnym i przemysłowym. Klienci bez rekomendacji muszą opłacić dyspozycję.

 

Tworzenie efektów, głównie dla js i j8 oraz animacji flash, java.

 

Gromadzenie, przechowywanie i przetwarzanie informacji istotnych dla informatyki. Również gromadzimy informację z innych dziedzin. Przegląd możliwy jest tylko dla klientów z rekomendacją. Informujemy również, że większość materiałów jest wydawanych na zasadach licencji TAYCC, aby uchronić ważne informacje.

 

Kursy technologii wykorzystywanych do tworzenia rozwiązań sieciowych, aplikacji, stron internetowych oraz informacje na ich temat.

 

Rekomendowane

Eksperci

Atvhh 26.12.2018

Technologie www: js, html, css, xml, ajax, php, json, jpeg, jpg, ico, gif, swf, webm, flv, tpl